
Roberto Bianci Men's Lombardo
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Lombardo |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Green |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Original: $112.00
-65%$112.00
$39.20Roberto Bianci Men's Lombardo
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Lombardo |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Green |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Lombardo |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Green |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























