
Omega Women's Constellation
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 42mm |
| Brand Name: | Omega |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Constellation |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Automatic |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Original: $8,133.00
-65%$8,133.00
$2,846.55Omega Women's Constellation
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 42mm |
| Brand Name: | Omega |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Constellation |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Automatic |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 42mm |
| Brand Name: | Omega |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Constellation |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Automatic |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























