
Guess Women's Treasure
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 10mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Treasure |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 28mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Original: $182.00
-65%$182.00
$63.70More Images

Guess Women's Treasure
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 10mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Treasure |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 28mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 10mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Treasure |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 28mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























