
Gucci Men's GG2570
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 17mm |
| Brand Name: | Gucci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | GG2570 |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 45mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Original: $1,013.00
-65%$1,013.00
$354.55Gucci Men's GG2570
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 17mm |
| Brand Name: | Gucci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | GG2570 |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 45mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 17mm |
| Brand Name: | Gucci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | GG2570 |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 45mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























