
Wenger Women's Urban Donnissima
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Wenger |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Urban Donnissima |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Original: $103.00
-65%$103.00
$36.05Wenger Women's Urban Donnissima
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Wenger |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Urban Donnissima |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Wenger |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Urban Donnissima |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























