
Seiko Women's Discover More
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Seiko |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Discover More |
| Country of Origin: | Japan |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Multicolor |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 31mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Original: $311.00
-65%$311.00
$108.85More Images

Seiko Women's Discover More
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Seiko |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Discover More |
| Country of Origin: | Japan |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Multicolor |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 31mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Seiko |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Discover More |
| Country of Origin: | Japan |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Multicolor |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 31mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























