
Obaku Men's Timian
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 25mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Timian |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Brown |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolored |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Obaku Men's Timian
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 25mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Timian |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Brown |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolored |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 25mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Timian |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Brown |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolored |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























