
Lite Rope Chain Bracelet in 10k Yellow Gold (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |
Original: $378.00
-65%$378.00
$132.30More Images

Lite Rope Chain Bracelet in 10k Yellow Gold (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |























