
Ice Barrel Chain in 14k Yellow Gold (2.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k yellow gold measuring 2.7 millimeters in width. Available in lengths 18 inches, 20 inches and 24 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Ice |
| Width: | 0.11 in |
Original: $3,101.00
-65%$3,101.00
$1,085.35More Images







Ice Barrel Chain in 14k Yellow Gold (2.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k yellow gold measuring 2.7 millimeters in width. Available in lengths 18 inches, 20 inches and 24 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Ice |
| Width: | 0.11 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k yellow gold measuring 2.7 millimeters in width. Available in lengths 18 inches, 20 inches and 24 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Ice |
| Width: | 0.11 in |























