
Ice Barrel Chain in 14k Rose Gold (3.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k rose gold measuring 3.10 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 22 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Ice |
| Width: | 3.10 mm |
Original: $4,554.00
-65%$4,554.00
$1,593.90More Images





Ice Barrel Chain in 14k Rose Gold (3.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k rose gold measuring 3.10 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 22 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Ice |
| Width: | 3.10 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k rose gold measuring 3.10 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 22 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Ice |
| Width: | 3.10 mm |























