
Ice Barrel Chain Bracelet in 14k White Gold (3.14 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel chain bracelet crafted in 14k white gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
More Images

Ice Barrel Chain Bracelet in 14k White Gold (3.14 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel chain bracelet crafted in 14k white gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel chain bracelet crafted in 14k white gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |























