
Christian Van Sant Men's Somptueuse LTD
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Somptueuse LTD |
| Crown: | Screw Down |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Automatic |
| Specifications: | Multifunction Day/Dight Display See through back case |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Original: $328.00
-65%$328.00
$114.80More Images

Christian Van Sant Men's Somptueuse LTD
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Somptueuse LTD |
| Crown: | Screw Down |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Automatic |
| Specifications: | Multifunction Day/Dight Display See through back case |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Somptueuse LTD |
| Crown: | Screw Down |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Automatic |
| Specifications: | Multifunction Day/Dight Display See through back case |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























