
Christian Van Sant Men's Anniversary
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 23mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Rectangle |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Anniversary |
| Country of Origin: | United States |
| Crown: | Push/Pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 52mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Blue |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Original: $544.00
-65%$544.00
$190.40Christian Van Sant Men's Anniversary
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 23mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Rectangle |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Anniversary |
| Country of Origin: | United States |
| Crown: | Push/Pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 52mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Blue |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 23mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Rectangle |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Anniversary |
| Country of Origin: | United States |
| Crown: | Push/Pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 52mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Blue |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























