
18k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.10 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.04 in |
Original: $817.00
-65%$817.00
$285.95More Images











18k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.10 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.04 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.10 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.04 in |























