
18k Yellow Gold Classic Box Chain (1.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.4 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.06 in |
Original: $3,370.00
-65%$3,370.00
$1,179.50More Images











18k Yellow Gold Classic Box Chain (1.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.4 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.06 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.4 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.06 in |























