
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Round Franco Bracelet (2.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
This solid diamond cut round franco bracelet chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.7 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.11 in |
Original: $2,462.00
-65%$2,462.00
$861.70More Images

14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Round Franco Bracelet (2.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
This solid diamond cut round franco bracelet chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.7 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.11 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This solid diamond cut round franco bracelet chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.7 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.11 in |























