
14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (4.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.16 in |
More Images





14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (4.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.16 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.16 in |























