
14k Yellow Gold MOP Geometric Mirror Gem Chain Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold geometric bracelet with square stones and mother of pearl. Bracelet is 7 1/4 inches long featuring a secure pear-shaped lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |
Original: $1,554.00
-65%$1,554.00
$543.90More Images



14k Yellow Gold MOP Geometric Mirror Gem Chain Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold geometric bracelet with square stones and mother of pearl. Bracelet is 7 1/4 inches long featuring a secure pear-shaped lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold geometric bracelet with square stones and mother of pearl. Bracelet is 7 1/4 inches long featuring a secure pear-shaped lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |























