
14k Yellow Gold Light Rope Chain (4.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.17 in |
Original: $8,249.00
-65%$8,249.00
$2,887.15More Images







14k Yellow Gold Light Rope Chain (4.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.17 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.3 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.17 in |























