
14k Yellow Gold French Cable Link Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.10 in |
Original: $3,904.00
-65%$3,904.00
$1,366.40More Images



14k Yellow Gold French Cable Link Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This french cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.10 in |























