
14k Yellow Gold French Cable Chain Bracelet (6.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 6.1 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.24 in |
Original: $11,159.00
-65%$11,159.00
$3,905.65More Images



14k Yellow Gold French Cable Chain Bracelet (6.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 6.1 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.24 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 6.1 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.24 in |























