
14k Yellow Gold French Cable Chain (1.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 1.3mm French Cable Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable Fancy |
| Width: | 1.30 mm |
Original: $1,138.00
-65%$1,138.00
$398.30More Images

14k Yellow Gold French Cable Chain (1.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 1.3mm French Cable Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable Fancy |
| Width: | 1.30 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 1.3mm French Cable Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable Fancy |
| Width: | 1.30 mm |























