
14k Yellow Gold Figa Rope Chain (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This figa rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 3.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.11 in |
Original: $4,505.00
-65%$4,505.00
$1,576.75More Images



14k Yellow Gold Figa Rope Chain (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This figa rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 3.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.11 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This figa rope chain comes in 14k yellow gold and has a width of 3.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.11 in |























