
14k Yellow Gold Classic Miami Cuban Bracelet (10.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 10.1 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.40 in |
Original: $24,818.00
-65%$24,818.00
$8,686.30More Images

14k Yellow Gold Classic Miami Cuban Bracelet (10.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 10.1 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.40 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 10.1 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.40 in |























