
14k Yellow Gold Bismark Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This bismark chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bismark |
| Chain Type: | Bismark |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.10 in |
Original: $634.00
-65%$634.00
$221.90More Images








14k Yellow Gold Bismark Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This bismark chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bismark |
| Chain Type: | Bismark |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This bismark chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bismark |
| Chain Type: | Bismark |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.10 in |























