
14k Yellow Gold Bead Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.10 in |
Original: $3,536.00
-65%$3,536.00
$1,237.60More Images

14k Yellow Gold Bead Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.10 in |























