
14k White Gold Solid Round Box Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.10 in |
Original: $4,482.00
-65%$4,482.00
$1,568.70More Images





14k White Gold Solid Round Box Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.10 in |























