
14K White Gold Gourmette Chain (2.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This gourmette chain comes in 14K white gold and has a width of 2.80mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Gourmette |
| Width: | 0.12 in |
Original: $3,254.00
-65%$3,254.00
$1,138.90More Images



14K White Gold Gourmette Chain (2.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This gourmette chain comes in 14K white gold and has a width of 2.80mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Gourmette |
| Width: | 0.12 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This gourmette chain comes in 14K white gold and has a width of 2.80mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Gourmette |
| Width: | 0.12 in |























