
14k White Gold Diamante Paperclip Chain Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k white gold bracelet with a 7mm paperclip chain design and a lobster clasp for secure fastening. Bracelet is 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
Original: $2,137.00
-65%$2,137.00
$747.95More Images



14k White Gold Diamante Paperclip Chain Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k white gold bracelet with a 7mm paperclip chain design and a lobster clasp for secure fastening. Bracelet is 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Elegant 14k white gold bracelet with a 7mm paperclip chain design and a lobster clasp for secure fastening. Bracelet is 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |























