
14k Rose Gold Round Wheat Chain (1.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.00 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.04 in |
Original: $748.00
-65%$748.00
$261.80More Images





14k Rose Gold Round Wheat Chain (1.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.00 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.04 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.00 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.04 in |























