
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This solid figaro chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.3mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Figaro |
| Chain Type: | Figaro |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Figaro |
| Width: | 0.21 in |
Original: $1,319.00
-65%$1,319.00
$461.65More Images











10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
This solid figaro chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.3mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Figaro |
| Chain Type: | Figaro |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Figaro |
| Width: | 0.21 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This solid figaro chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.3mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Figaro |
| Chain Type: | Figaro |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Figaro |
| Width: | 0.21 in |























