
10k Yellow Gold Singapore Chain (1.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.8 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.08 in |
Original: $551.00
-65%$551.00
$192.85More Images











10k Yellow Gold Singapore Chain (1.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.8 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.08 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.8 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.08 in |























