
10k Yellow Gold Singapore Anklet 2.2mm
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |
Original: $548.00
-65%$548.00
$191.80More Images

10k Yellow Gold Singapore Anklet 2.2mm
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |























