
10k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Chain (4.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Miami cuban semi solid chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Miami Cuban |
| Chain Type: | Miami Cuban |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.18 in |
Original: $2,556.00
-65%$2,556.00
$894.60More Images











10k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Chain (4.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Miami cuban semi solid chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Miami Cuban |
| Chain Type: | Miami Cuban |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.18 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This Miami cuban semi solid chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Miami Cuban |
| Chain Type: | Miami Cuban |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.18 in |























