
10k Yellow Gold Lite Rope Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite rope bracelet chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 4.50 mm |
Original: $984.00
-65%$984.00
$344.40More Images

10k Yellow Gold Lite Rope Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite rope bracelet chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 4.50 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This lite rope bracelet chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 4.50 mm |























