
10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |
Original: $1,049.00
-65%$1,049.00
$367.15More Images

10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |























