
10K Yellow Gold Hollow Diamond Cut Rope Chain (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.00mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.18 in |
More Images

10K Yellow Gold Hollow Diamond Cut Rope Chain (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.00mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.18 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.00mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.18 in |























