
10k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.10 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.04 in |
Original: $364.00
-65%$364.00
$127.40More Images











10k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.10 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.04 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.10 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.04 in |























