
10k White Gold Classic Box Chain (0.45 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 10k white gold and has a width of 0.45 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
More Images





10k White Gold Classic Box Chain (0.45 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 10k white gold and has a width of 0.45 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 10k white gold and has a width of 0.45 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |























